F.A.Q.

Яким спеціальностям навчаються у вас?


Львівський торговельно-економічний університет - це насамперед, один з найкращих економічних закладів освіти в Львові. Повний список спеціальностей можете подивитись за посиланням.
Яка вартість навчання в університеті?


Залежно від рівня освіти, спеціальності та форми навчання - ціна коливається від 12 до 23 тисяч гривень за рік навчання. Вартість навчання для іноземних студентів на всі спеціальності за рік становить 1500,00 доларів США на ОР бакалавр та 1800,00 доларів США на ОР магістр (оплата здійснюється в гривневому еквіваленті за курсом НБУ в день оплати). Вартість навчання по спеціальностями, рівнем освіти та формою навчання за посилання
Чи забезпечує університет гуртожитком?


Авжеж! Університет забезпечений двома гуртожитками. Вартість проживання в гуртожитку коливається від 800 гривень за стандатну кімнату та 1200 гривень за кімнату з поліпшеними умовами проживання. Поселення в гуртожитку відбувається перед початоком навчального року. Гуртожиток надається всім бажаючім студентам, які не проживають в місті Львів.
Чи є бюджетне місце?


Львівський торговельно-економічний університет - це приватний заклад вищої освіти, тому державного замовлення в нас немає. Проте, можна вчитись на стипендіальні кошти. Якщо студент отримав високий результат складання ЗНО (необхідно мати середній бал ЗНО 175 і вище, проте цього року може бути інший пороговий бал, він буде відомий в понеділок), впродовж навчання займається активною громадською діяльністю, приймає участь в заходах університету та має високі академічні досягнення - студент має можливість навчатись на стипендію, яка на 100% покриває вартість навчання.
Як подати документи?


Вступники при вступі на освітній рівень бакалавра подають заяви тільки в електронній формі. Вступники при вступі на освітній рівень бакалавра на основі освітньокваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста подають заяви тільки в паперовій формі. Заяви в електронній формі подаються вступниками шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії Університету.Під час подання заяви в паперовій формі вступник додає: - копію документа (одного з документів), що посвідчує особу; - копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); - копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; - копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти та молодшого спеціаліста); чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
Чи є в університеті програми обміну з іншими університетами?


Звичайно!

Наш університет активно є чатисною академічної мобільності України та світу. В університеті діє програма національних обмінів "Плацкарт" - можливість навчатись в 10 ЗВО України: КПІ, Києво-Могилянська академія, Острозька академія, УКУ, ЛНУ, ЗНУ, ОНУ, НУВГП, ЧНУ, КНУ.
Університет часто є учасником програм Erasmus+ та укладає двостороні договори про співпрацю, зокрема, Університет в Парадубіце, Вроцлавський економічний університет, Ліонський університет, Стразбурзький університет. Також студенти є учасниками Літнього університету BEST, Румунія. Окрім вищенаписаного, університет підписав меморандум з ВМГО "AIESEC" - для студентів діють спеціальні знижки та можливості для стажування та волонтерства з-за кордоном.
Які події відбуваються в університеті?


В університеті вже стало звично, що постійно щось відбувається. Насамперед, це тренінги, зустрічі з відомими науковцями, практиками, громадськими діячами, проходять різноманітні конкурси, конференції, культурно-масові, спортивні та інші заходи. Слідкуй за новинами на нашому сайті та сайті ЛТЕУ Або ж, підписуйся на нас в соціальних мережах: - Telegram - Instagram - Fafebook

Logo (2).png
  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram
Telegram_Messenger.png

Ми на зв'язку

Адреса

© 2020 Студентське Самоврядування ЛТЕУ

вул. Туган-Барановського, 10, Львів, Львівська область, 79000